O škole

Naše škola pod názvem „Tradiční škola Reiki v Čechách“, představená Zdeňkem Musilem, byla zprvu jako diskuzní klub založena v roce 1994. ŽL zapsán u úřadu městské části Praha 17, Živnostenský odbor, dne 11.03.1998 pod ev. č. 310028-2870191. Působí pravidelně v Praze a rovněž po celé ČR. V současnosti spolupracujeme s Reiki mistry v regionu Prahy, středních Čechách aj. V pravidelných kurzech vyučujeme první a druhý stupeň Reiki. Výuka třetího stupně je individuální. Jako bonus pro naše absolventy učíme základům dalších metod: Reflexní terapie nohou, rukou, tváře, základní ošetření metodou Shiatsu, a pro absolventy druhého stupně je to metoda MERKABA, zdokonalující a posilující práci s jemnohmotnou energií vlastního těla. V průběhu kurzů a následných konzultací informujeme rovněž o novinkách v oblasti ezoteriky, doporučujeme novou literaturou atd…

Naučíte se ošetřovat léky, potraviny, jídlo, tekutiny atd, …

Přidržujeme se srozumitelného výkladu bez popularizující „mystiky“, vše vysvětlujeme na příkladech konkrétních problémů. Naše Reiki mistr je lékařka s více jak 50-ti letou praxí. V průběhu kurzu na příkladu některého z účastníků provádíme analýzu příčiny problému, a konzultujeme další postup s použitím Reiki.

Příklady použití Reiki uvádíme pouze z vlastní praxe. V rámci kurzu je dána informace o různých školách Reiki v ČR. Roční cyklus sestává z úvodního víkendového kurzu, a dále průběžně na konzultacích během roku. Na týdenních pobytových kurzech prohlubujeme individuální práci s Reiki a dalšími metodami, praktikujeme cvičení a trénink vedoucí k upevnění zdraví.